UBNT RPS-AC-100W, Redundant Power Supply AC/DC, 100W
Přidat do oblíbenýchUBNT RPS-AC-100W, Redundant Power Supply AC/DC, 100W
Kód produktu1017568
Part numberRPS-AC-100W-EU
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Hlídací pes
RPS-AC-100W je 100W zdroj a je určen pro jednotky Ubiquiti určené pro 19" rack s vyjímatelnými zdroji. V případě výpadku primárního zdroje jednotka detekuje chybu a napájení automaticky přepne na druhý výkon zdroj.
Seznam kompatibility
  • UF-OLT (Ubiquiti UFiber OLT)
  • USG-XG-8 (UniFi Security Gateway)
  • ER-8-XG (EdgeRouter Infinity)
Technické parametry
Napájení
Vstupní napětí [V]:230V AC