Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Počet portů LANPočet SFP+ portůPoE budget (W)Počet mini-PCI slotůPodporované standardyTyp produktuPočet portů LANÚroveň licencePočet mini-PCI slotůVlastnostiSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)ProvedeníPočet SFP+ portůUSB portGigabit ethernet
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. RouterBOARD

RouterBOARD

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...21
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN - Poškozený obal (Komplet)
4 819 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN - Po opravě (Komplet)
5 512 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1xUSB, 5x LAN, W-Fi 2,4GHz + 5 GHz, LTE,miniPCIePočet portů LAN:5; Počet mini-PCI slotů:1.
5 304 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik RouterBOARD cAPG-5HaxD2HaxD, cAP ax - Po opravě (Komplet)Počet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a; Typ produktu:Boardy; Úroveň licence:L4; Podporované standardy:802.11b,g, 802.11n; Vlastnosti:Gigabitový ethernet.
3 121 Kč
s DPH
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
245 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
834 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
834 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
834 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
834 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
834 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
834 Kč
s DPH
MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM.
10 571 Kč
s DPH
Stránka134...21