UBNT PowerBeam M5 300mm, PBE-M5-300
Přidat do oblíbenýchUBNT PowerBeam M5 300mm, PBE-M5-300
Kód produktu10901888
Part numberPBE-M5-300-EU
EAN produktu810354022616
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Hlídací pes
Popis produktu PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena a instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko pro uvolnění zářiče což byl problém u starší generace. Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 560MHz, kterému sekunduje 64MB operační paměti typu DDR2 a 8MB Flash paměť. Síťový port podporuje 10/100 Ethernet a lze po něm jednotku napájet pasivním PoE 24V/0,5A (aktivní PoE dle 802.3af není podporováno). Teoretická maximální propustnost jednotky je 300Mbit (MCS15, 802.11n, 2x2MIMO, při šířce kanálu 40MHz). InnerFeed technologie InnerFeed™ technologie integruje rádiovou část do zářiče od antény čímž odpadá potenciální ztráta na RF kabelu. Ekcelentní směrovost Tvar a velikost PowerBeamu nabízí nejvyšší možný zisk antény. Navíc díky ekcelentní směrovosti Vám bude PoweBeam skvěle pracovat i ve více zarušeném prostředí. Největší výhodou jakéhokoliv airMAX zařízení je vedle vysoké přenosové rychlosti díky standardu 802.11n využití časového multiplexu TDMA. Protokol TDMA airMAX umožňuje vynikající škálovatelnost a vysokou propustnost při zachování nízkých latencí v PtMP sítích. Obsah balení • Zařízení • Parabola • PoE napájecí zdroj • Napájecí kabel • Plastová část pro uchycení zářiče • Držák Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence:5 GHz WiFi standardy:airMAX, 802.11a, 802.11n Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:300 Vysílací výkon 5GHz [dBm]:26 Šifrování:WPA2 AES 5GHz MIMO:2 x 2 Typ antény:Vestavěná Počet vestavěných antén:2 Zisk antény [dBi]:22 Konektory a rozhraní Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps Napájení Napájení přes PoE:24V DC Typy PoE:PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W]:6 Fyzické charakteristiky Použití:Venkovní Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-40 až 70 Hmotnost [g]:1203 Šířka [mm]:325 Výška [mm]:325 Hloubka [mm]:256 Hardware CPU:MIPS 74Kc Frekvence CPU [MHz]:560 RAM [MB]:64 Software Operační mód:Klient, Repeater, AP Router, Access Point, Klient Router (wisp) Podpora IPv6:Transparentní (režim bridge) Výchozí IP adresa:192.168.1.20 Výchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt.