UBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]
Přidat do oblíbenýchUBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]
Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu.
Kód produktu1015429
Part numberPOE-48-24W-G EU
EAN produktu810354023088
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
POE-48-24W-G
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W.
Technické specifikace:
Model POE48-24W-G
Dimensions 91.8 x 59.9 x 33 mm
Output Volage 48VDC @0.5A