UBNT POE-24-24W-5P, Gigabit PoE Injector, 24V/1A (24W), 5-Pack
Přidat do oblíbenýchUBNT POE-24-24W-5P, Gigabit PoE Injector, 24V/1A (24W), 5-Pack
Kód produktu1017567
Part numberPOE-24-24W-5P-EU
Hlídací pes
Kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, LED indikací a výstupním napětím 24V a max. proud 1A. Maximální výstupní výkon je 24W.
Balíček obsahuje
  • (5) PoE adaptér
  • (5) Napájecí kabel
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Rychlost Ethernetu [Mbps]:10/100/1000
Gigabit LAN:Ano
Napájení
Vstupní napětí [V]:230V AC