UBNT POE-24-12W [PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]
Přidat do oblíbenýchUBNT POE-24-12W [PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]
PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu.
Kód produktu1015327
Part numberPOE-24-12W(EU)
EAN produktu810354022982
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
POE-24-12W
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 12W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:
Model POE-24-12W
Dimensions 87 x 84 x 29.2 mm
Output Volage 24VDC @ 0.5A