UBNT EdgeMAX EdgePower EP-54V-150W [napájení EdgePoint routerů a switchů, 150W, lze rozšířit na 300W]
Přidat do oblíbenýchUBNT EdgeMAX EdgePower EP-54V-150W [napájení EdgePoint routerů a switchů, 150W, lze rozšířit na 300W]
napájení EdgePoint routerů a switchů, 150W, lze rozšířit na 300W.
Kód produktu1015729
Part numberEP-54V-150W
EAN produktu810354023989
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Hlídací pes
EdgePower EP-54V-150W
Edgepower je výkonné rackmount napájecí řešení s webovým managementem vhodné pro napájení EdgePoint routerů a switchů. EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit (max. výkon 300W) nebo automaticky zálohovat (max. výkon 150W). Napájecí zdroje jsou typu hot-swap a je možné je vyměnit za chodu.
EP-54V-150W je v základu dodáván s jednou obsazenou šachtou se vstupem na 230V s maximálním výstupním výkonem 150W, úchyty do racku a potřebnými šroubky.