Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k rozvaděčům

Optická vana výsuvná 2U, 72x SC simplex (72x LC duplex, 72x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá

Novinka
Přidat do oblíbenýchOptická vana výsuvná 2U, 72x SC simplex (72x LC duplex, 72x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá
Optická vana výsuvná 2U, 72x SC simplex (72x LC duplex, 72x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá.

Kód produktu1030942
Part numberOPVANALE72SC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Lexi-NET
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1099 Kč
Vaše cena bez DPH
717.36 Kč
Vaše cena včetně DPH
868 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Optická vana výsuvná 2U, 72x SC simplex (72x LC duplex, 72x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá
  • Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm
  • Vypalovaný černý matný krupičkový lak
  • Úchyty na tahové prvky 2ks
  • Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový
  • pevné čelo 72 číslovaných pozic pro 72x SC (72x LC Duplex, 72x E2000)
  • Sada samořezných šroubků na uchycení spojek
  • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky
  • 1x montážní sada M6 (4xšroubek, 4x podložka,4xmatička)
  • gumová průchodka
  • sada stahovacích pásků
  • vanu je možné vybavit až čtyřmi kazety Optronics (PN: OPT-SPT01) , kapacita každé kazety je 24 svárů tj. může být uloženo celkem max. 92 vláken
Spojky:
  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)
  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)
  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)
  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)
.
Typ příslušenství: Optické vany, rozvaděče
Aktuální cena produktu je868Kč  s dph
Váš e-mail