LG 27" signage 27LN341C - TV Signage, FHD, 250nit, K8Lp, webOS 22, 16/7
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchLG 27" signage 27LN341C - TV Signage, FHD, 250nit, K8Lp, webOS 22, 16/7
Rozlišení: 1920 × 1080 (Full HD)Jas: 250 nitůReproduktory: 10 W.
Kód produktu1391430
Part number27LN341C0LA.AEU
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:LG
Hlídací pes
Snadné hromadné ovládání
Kompatibilita s řídicími AV systémy
Klonování dat přes USB
Inteligentní správa napájení (DPM)
Časovač zapnutí a vypnutí
Výstup pro externí reproduktor
Specifikace
Design
Název šasiLN57
Barva přední částiRocky Black (Skalní černá)
Typ stojanu1 noha (Středový stojan)
Displej
Úhlopříčka obrazovky27"
Rozlišení1 920 × 1 080 (FHD)
Jas250 nitů
Zvuk (Audio)
Zvukový výstup10 W
LG Sound SyncAno
Systém vysílání (Tuner)
DigitálníDVB-T2/C/S2
Analogové (NTSC / SECAM / PAL)SECAM / PAL
Chytré funkce (Smart)
Verze webOSwebOS 22
HDMI-ARCAno (ARC, HDMI 2)
Hotelové funkce (Hospitality)
Vertikální funkce (Firemní / Maloobchod)
FunkceKompatibilita s certifikací Crestron, Časový plánovač, Synchronizace času přes NTP
Kompatibilita se softwarem SuperSign
Podpora softwaruSuperSign Control / Control+
Rozměry a hmotnost
Standardní držák VESA™100 × 100 mm
Zámek KensingtonAno
Rozměry se stojanem (Š × V × H) / Hmotnost623,5 × 433,6 × 187,5 mm / 5,4 kg
Rozměry bez stojanu (Š × V × H) / Hmotnost623,5 × 374,9 × 63,1 mm / 5,0 kg
Rozměry balení (Š × V × H) / Hmotnost784 × 479 × 170 mm / 7,4 kg
Šířka rámečku (S rámečkem - L/P/H/D)12,8 / 12,8 / 12,8 / 25,8 mm (Levý/Pravý/Horní/Dolní)
Šířka rámečku (Bez rámečku - L/P/H/D)12,1 / 12,1 / 12,1 / 25,1 mm (Levý/Pravý/Horní/Dolní)
Napájení
Zdroj napájení (Napětí, frekvence)AC 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie (Maximální)TBD
Spotřeba energie (Typická)31,6 W
Spotřeba v pohotovostním režimuPod 0,5 W
Konektivita (Rozhraní)
Vstupy a výstupyHDMI In (2), USB 2.0 (2), RF In, AV In, Digitální audio výstup (Optický), Výstup pro externí reproduktor (3,5mm Jack), Výstup pro sluchátka, CI Slot (CI+ 1.4 ECP), RJ45 (Účel použití: SNMP a MHEG), RS-232C (D-Sub 9pin)
Příslušenství
Typ dálkového ovladačeL-Con
Napájecí kabelAno (1,5 m / Úhlový, odpojitelný)
Certifikace a normy
BezpečnostCB, CU TR
EMCCE
Energetický štítek (Od 3/2021)SDR Třída E / Spotřeba zapnuto: 22 W
Formát obrazovky: 16:9
Technologie TV: LED
Rozlišení: Full HD 1920x1080
Úhlopříčka obrazovky ("): 27"
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: Jack 3,5 mm výstup