LG 105" signage 105TR5WP - Create Board, 21:9, 5120 x 2160 (5K), 400nit, Android 13, 25%haze, 16/7, 50 Touch points
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchLG 105" signage 105TR5WP - Create Board, 21:9, 5120 x 2160 (5K), 400nit, Android 13, 25%haze, 16/7, 50 Touch points
Kód produktu1391399
Part number105TR5WP-B.AUEQ
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:LG
Hlídací pes
Rozšířený širokoúhlý formát 21:9
Díky podpoře širokoúhlého poměru stran 21:9 poskytuje 105" interaktivní tabule LG pohlcující zážitek ze sledování na širší obrazovce, než nabízí standardní displej 16:9. Tato specializace obrazovky pomáhá zobrazovat obsah ve formátu 21:9, včetně širokoúhlých videokonferenčních platforem, s naprosto přirozenými detaily.
Vestavěné reproduktory a mikrofony
105" interaktivní tabule LG je dodávána s integrovanými reproduktory a mikrofony, což poskytuje ideální nastavení pro videokonference. Díky vysoce kvalitním vestavěným reproduktorům, které poskytují bohatý a čistý zvuk, spolu s pokročilým polem mikrofonů, pravděpodobně nebudete potřebovat další zvukové vybavení nebo mikrofony.
Režim více obrazovek (Multi-screen Mode)
105" LG CreateBoard podporuje režim více obrazovek, který uživatelům umožňuje využívat několik obrazovek současně. Uživatelé tak mohou zároveň psát poznámky, přehrávat videa a prohlížet web, což zvyšuje efektivitu práce.
Připojení typu C
LG CreateBoard Share
Specifikace
Panel
Úhlopříčka obrazovky105"
Technologie paneluVA
Typ podsvíceníDirect (Přímé)
Poměr stran21:9
Nativní rozlišení5 120 × 2 160 (5K)
Obnovovací frekvence60 Hz
Jas400 nitů (Typ.) se sklem
Kontrastní poměr4 000:1
Dynamický kontrast5 000:1
Barevný gamutNTSC 72 %
Pozorovací úhly (H × V)178 × 178
Barevná hloubka10bit (8bit + FRC)
Doba odezvy6,5 ms (Typ.)
Povrchová úprava (Haze / Matnost)25%
Životnost50 000 hodin (Min.)
Provozní doba (Hodiny / Dny)16/7
Na výšku / Na šířkuNe / Ano
Průhlednost (Typ.)5,5%
Mechanické specifikace
Barva rámečkuČerná
Šířka rámečku (Horní / Pravý / Levý / Dolní)27,8 / 17,4 / 17,4 / 39,2 mm
Hmotnost (Monitor)84,6 kg
Hmotnost balení124 kg
Rozměry monitoru (Š × V × H)2 511 × 1 130 × 92 mm
Rozměry balení (Š × V × H) (Vnější rozměry)2 668 × 280 × 1 305 mm
MadloAno (4)
Standardní držák VESA™1 000 × 600 mm
Ochranné sklo (Stupeň ochrany)Bezpečnostní sklo
Ochranné sklo (Tloušťka)4 mm
Ochranné sklo (Tvrzené / Chemicky zpevněné)Tvrzené
Ochranné sklo (Antireflexní)Ano
Ochranné sklo (Odolné proti roztříštění)Ano
Funkce a vlastnosti
Podmínky prostředí
Provozní teplota0 °C až 40 °C
Provozní vlhkost10 % až 90 %
Napájení
Zdroj napájení100–240 V ~, 50/60 Hz
Typ napájeníVestavěné
Spotřeba energie
Typická / Maximální315 / 560 W
Smart Energy Saving (70 %)Ano
Vypnuto0,5 W
BTU (Britská tepelná jednotka)1 075 BTU/h (Typ.), 1 911 BTU/h (Max.)
Certifikace
BezpečnostCB / NRTL
EMCFCC Třída "A" / CE / KC
ErP / Energy StarAno / Ano
Kompatibilita OPS
Kompatibilní s typem OPSAno
Integrované napájení OPSAno
Kompatibilita softwaru
LG ConnectedCareAno
Konektivita (Rozhraní)
VýstupHDMI Out, Audio Out, Dotykové USB (3), RJ45 (LAN) Out
Zvuk
ReproduktoryAno (20 W × 2 + 20 W)
Jazyk
Příslušenství
Dotykové vlastnosti
Dostupná velikost objektu pro dotykprůměrně 2 mm a více
Výška zápisu< 2 mm
Doba odezvy< 5 ms
Přesnost± 1 mm (Typ.)
RozhraníUSB 2.0
Tloušťka ochranného skla4 mm
Propustnost ochranného skla88%
Podpora operačních systémůWindows 10 / 8 / 7 / Android / Linux / Mac OS X / Chrome
Vícedotykové ovládáníMax. 50 bodů
Systém Android
CPU (Procesor)Osmijádrový A76 × 4 + A55 × 4
GPU (Grafický čip)Mali-G610 MP4
RAM (Operační paměť)8 GB
Úložiště64 GB
Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E)
LANGigabit LAN
BluetoothBluetooth 5.3
Verze OSAndroid 13
Formát obrazovky: 21:9
Technologie TV: LED
Rozlišení: Jiné
Úhlopříčka obrazovky ("): více než 100"
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: 3.5mm Jack