Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Příslušenství k Rackovým skříním

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchDell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu1330415
Part number407-BBOP
EAN produktu5397063819553
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:DELL
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
19101 Kč
Vaše cena bez DPH
13638.84 Kč
Vaše cena včetně DPH
16503 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Tech Specs

















Quick Specs








Device Type

SFP+ transceiver module




Form Factor

Plug-in module






Cabling Type

10GBase-LR




Data Transfer Rate

10 Gbps






Optical Wave length

1310 nm




Data Link Protocol

10 GigE






Max Transfer Distance

10 km




Designed For

EMC PowerEdge R440, R540, R740; Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1008, X1018, X1026, X1052, X4012; PowerConnect 5524, 5548, 6220, 6224, 6248, 7024, 7048