CHIEFTEC zdroj Value APB-600B8, 600W, 120mm, 80+
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj Value APB-600B8, 600W, 120mm, 80+
Výkon zdroje (W):600; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022755
Part numberAPB-600B8
EAN produktu753263077813
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Chieftec
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
Chieftec Value 600W
Nová řada VALUE SERIES nabízí kvalitu a účinnost 80 PLUS® 230V EU za vysoce konkurenceschopnou cenu. Zdroj je vybaven obrovským množstvím potřebných konektorů, dlouhými nativními kabely a ventilátorem s tichým chodem a nainstalovanou tepelnou deskou, takže při plném zatížení pracuje tiše a poskytuje SKUTEČNÝ VÝKON, čímž zajišťuje všechny bezpečnostní prvky. Certifikáty CE, CB, EAC, TÜV a mimo jiné i mnoho dalších certifikátů, to je ta NEJLEPŠÍ volba!
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje600 W
Ochranné funkceAFC, OPP, OVP, SCP, SIP, UVP
Vstupný rozsah střídavého proudu4.5A
Velikost ventilátoru120 mm
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (550mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor1x / 1x (550mm)
PCIe 6+2pin Konektor2x / 1x (550mm + 150mm)
SATA Konektor4x / 2x (500mm + 150mm)
Molex / FDD Konektor3x / 1x (500mm + 150mm + 150mm)
---
ATX12V Verze2.3
Efficiency80 PLUS
Modulární kabelážNení
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x