CHIEFTEC zdroj SteelPower Series 650W, BDK-650FC, 80+ Bronze
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj SteelPower Series 650W, BDK-650FC, 80+ Bronze
Výkon zdroje (W):650; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022660
Part numberBDK-650FC
EAN produktu753263077424
Model Steel Power
Article no. BDK-650FC
EAN code 0753263077424
Weight (without/with package) 1.65kg / 2.2kg
AC input 100-240V / 8.0A
Frequency 47 - 63Hz
+5V 20.0A
+3.3 V 20.0A
+5 V & +3.3 V combined 110W
+12 V1 54.0 A
+12V2 -
+12V1, +12V2 combined 648W
P.F. >0,9
-12 V 0,3A / 3,6W
+ 5VBS 2,5A / 12,5W
Maximum Power 650W
8 PIN EPS (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 4
8 PIN EPS (4+4) 600/150
8 PIN PCIe (6+2) 2 x 500/150
Features
ATX12V Version ATX 12V 2.3
Efficiency 80 PLUS® Bronze
Dimension (D x W x H) 140 x 150 x 86mm
PFC Active PFC (0,9)
Fan 120mm FDB silent fan
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x
Konektory: 8pin CPU 2x