CHIEFTEC zdroj Smart Series, GPS-700A8, 700W, Active PFC, retail
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj Smart Series, GPS-700A8, 700W, Active PFC, retail
Výkon zdroje (W):700; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:85+; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022287
Part numberGPS-700A8
EAN produktu4710713239579
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Chieftec
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
http://www.chieftec.eu/en/psus/smart-series/gps-700a8.html
AC Input:
230V / 4A
Frequency:
47-63 Hz
+5V:
22A
+3,3V:
22A
+5V & +3,3V combined:
120W
+12V 1:
54A / 648W
+12V 2:
N/A
+12V 1 & +12V 2 combined:
N/A
+12V 3:
+12V 4:
+12V 3 & +12V 4 combined:
-12V:
0,3A / 3,6W
+5VSB:
2,5A / 12,5W
Maximum Load:
700W
Connectors:
20+4PIN:
===500mm===[20+4PIN]
SATA:
===500mm===[SATA]===150mm===[SATA]===150mm===[SATA]
SATA:
Molex/Floppy:
===500mm===[Molex]===150mm===[Molex]===150mm===[Floppy]
8PIN EPS (4+4):
===500mm===[8PIN EPS]
8PIN PCIe (6+2):
===500mm===[PCIe]===150mm===[PCIe]
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x