CHIEFTEC zdroj Smart Series, GPS-500A8, 500W, Active PFC, retail
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj Smart Series, GPS-500A8, 500W, Active PFC, retail
Výkon zdroje (W):500; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:85+; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022285
Part numberGPS-500A8
EAN produktu4710713239531
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Chieftec
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
http://www.chieftec.eu/en/psus/smart-series/gps-500a8.html
AC Input:
230V / 4A
Frequency:
47-63 Hz
+5V:
18A
+3,3V:
22A
+5V & +3,3V combined:
130W
+12V 1:
24A
+12V 2:
21A
+12V 1 & +12V 2 combined:
408W
+12V 3:
N/A
+12V 4:
N/A
+12V 3 & +12V 4 combined:
-12V:
0,3A / 3,6W
+5VSB:
2,5A / 12,5W
Maximum Load:
500W
Connectors (native cables):
20+4PIN:
===500mm===[20+4PIN]
SATA:
===500mm===[SATA]===150mm===[SATA]===150mm===[SATA]
Molex/Floppy:
===500mm===[Molex]===150mm===[Molex]===150mm===[Floppy]
4PIN 12V:
===500mm===[4PIN 12V]
8PIN PCIe (6+2):
===500mm===[PCIe]
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x