CHIEFTEC zdroj Polaris Series, PPS-850FC, 850W, Fully modular, 80+ Gold
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj Polaris Series, PPS-850FC, 850W, Fully modular, 80+ Gold
Výkon zdroje (W):850; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022655
Part numberPPS-850FC
Hlídací pes
POLARIS SERIES
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Model POLARIS 850W
Article no. PPS-850FC
EAN code 0753263077356
Weight (wthout/with package) 2.6 kg / 3.3 kg
AC input 100 - 240 V / 15A
Frequency 50 - 60 Hz
+5V 22 A
+3.3 V 22 A
+5 V & +3.3 V combined 120 W
+12 V1 70.8 A
+12V2 -
+12V1, +12V2 combined 850 W
P.F. 0.9
-12 V 0.3 A / 3.6 W
+ 5VBS 3.0 A / 15 W
Maximum Power 850 W
8 PIN EPS (4+4) 2
8 PIN PCIe (6+2) 4
SATA 12
MOLEX 4
Cable length (mm)
20+4 PIN ATX 650
8 PIN EPS (4+4) 2 x 650
8 PIN PCIe (6+2) 2 x 600/100
SATA 3 x 550/100/100/100
MOLEX / FLOPPY 550/100/100/100
Features
ATX12V Version ATX 12V 2.3
Efficiency 80+ Gold
Dimension (D x W x H) 160 x 150 x 86 mm
PFC Active PFC
Fan 140 mm silent fan
Security AFC (Automatic Fan speed Control)
OCP (Over Current Protection)
OPP (Over Power Protection)
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x
Konektory: 8pin CPU 2x