CHIEFTEC zdroj Chieftronic GPU-1200FC, 1200W, 140mm, 80+ Platinum
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj Chieftronic GPU-1200FC, 1200W, 140mm, 80+ Platinum
Výkon zdroje (W):1200; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022750
Part numberGPU-1200FC
EAN produktu753263077677
Záruka:36 Měsíc(ů)
Hlídací pes
Chieftec Chieftronic 1200W
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje1200 W
Ochranné funkceAFC, OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, SIP, UVP
Vstupný rozsah střídavého proudu14 A
Velikost ventilátoru140 mm
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (600mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor2x / 1x (700mm 4+4pin + 150mm 8pin)
PCIe 6+2pin Konektor8x / 4x (600mm + 150mm)
SATA Konektor9x / 3x (500mm + 150mm + 150mm)
Molex Konektor3x / 1x (700mm + 150mm + 150mm + 150mm Floppy)
Floppy/FDD Konektor1x
---
ATX12V Verze2.53
80 PLUS EfficiencyPlatinum
Modulární kabelážPlně
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x
Konektory: 8pin CPU 2x