CHIEFTEC zdroj Atmos CPX-850FC, 850W, 120mm, 80+ Gold
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC zdroj Atmos CPX-850FC, 850W, 120mm, 80+ Gold
Výkon zdroje (W):850; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Podsvícení:Bez podsvícení.
Kód produktu1022752
Part numberCPX-850FC
EAN produktu753263078407
Záruka:36 Měsíc(ů)
Hlídací pes
Chieftec Atmos 850W
Řada CHIEFTEC ATMOS je vyrobena podle standardu Intel ATX 3.0 a podporuje PCIe GEN5 s certifikací účinnosti 80 PLUS® GOLD, takže poskytuje výjimečný výkon až 850 W. Řada ATMOS se vyznačuje nejmodernějším technickým provedením včetně měniče SRC Full-bridge s technologií DC-to-DC a japonských kondenzátorů, které zajišťují dlouhou životnost a stabilitu.
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje850 W
Ochranné funkceAFC, OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, SIP, UVP
Vstupný rozsah střídavého proudu10-5 A
Velikost ventilátoru120 mm
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (600mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor2x / 2x (700mm)
PCIe 6+2pin Konektor4x / 2x (700mm) + 2x (700mm + 150mm)
PCIe 12+4pin Konektor1x / 1x (600mm)
SATA Konektor9x / 3x (550mm + 100mm + 100mm)
Molex Konektor4x / 1x (550mm + 100mm + 100mm + 100mm)
---
ATX12V Verze3.0
80 PLUS EfficiencyGold
Modulární kabelážPlně
Formát zdroje: ATX
Konektory: 8pin CPU 1x
Konektory: 8pin CPU 2x