CHIEFTEC skříň Mesh Series/Minitower, 350W, XT-01B-350S8, Black, USB 3.0
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC skříň Mesh Series/Minitower, 350W, XT-01B-350S8, Black, USB 3.0
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):350; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":2; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
Kód produktu1022390
Part numberXT-01B-350GPB
Hlídací pes
http://www.chieftec.eu/en/chassis/mini-tower/xt-01b.html
Features:
Ergonomically positioned front interfaces
Solid
Space saving
2x USB 3.0 front connector
Specifications:
M/B Support:
mATX
Dimension (DxWxH):
408mm x 180mm x 352mm (Stand +3mm)
Weight:
4,5 kg w/o psu
Drive Bays ext.:
2x 5,25" / 1x 3,5"
Drive Bays int.:
2x 3,5" / 1x 2,5"
Power Supply:
350Watt (GPA-350S8)
Front I/O:
2x USB 3.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio)
Expansion Slots:
4
Material:
0,6mm
Cooling (optional):
1x 80mm or 90mm or 120mm on the front, 1x 80mm or 90mm or 120mm on the rear
CPU cooler height (max.):
140mm
VGA card lenght (max.):
340mm
Provedení skříně: Mini Tower / micro ATX
Barva skříně: Černá
Počet pozic 5.25": 2
Počet pozic 3.5" (HDD): 3
Vybavení PC skříně: Přední Audio panel
Vybavení PC skříně: Přední USB panel
Počet pozic 2.5" (SSD): 1