CHIEFTEC skříň Libra Series/Minitower, 350W, LT-01B-350S8, Black, USB 3.0
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC skříň Libra Series/Minitower, 350W, LT-01B-350S8, Black, USB 3.0
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):350; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":2; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
Kód produktu1022278
Part numberLT-01B-350GPB
Hlídací pes
http://www.chieftec.eu/en/chassis/mini-tower/lt-01b.html
LT-01Boffers Chieftec's quality at an unexpectedly unbeatable price. Universal design, high quality finish and value added extras will satisfy most needs, like for example fans scalability from 80 to 120mm.
Features:
  • Ergonomically positioned front interfaces
  • Mesh front panel for maximal air flow
  • Solid
  • Space saving
  • USB 3.0 front connector
Technical Data:
M/B Support:
mATX
Dimension (DxWxH):
425mm x 180mm x 352mm (Stand +3mm)
Weight:
4,5 kg w/o psu
Drive Bays ext.:
2x 5,25" / 1x 3,5"
Drive Bays int.:
2x 3,5" / 1x 2,5"
Power Supply:
350?? (GPA-350S)
Front I/O:
1x USB 3.0, 2x USB 2.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio)
Expansion Slots:
4
Material:
0,6mm
Cooling (optional):
1x 80mm or 90mm or 120mm on the front, 1x 80mm or 90mm or 120mm on the rear
Provedení skříně: Mini Tower / micro ATX
Barva skříně: Černá
Počet pozic 5.25": 2
Počet pozic 3.5" (HDD): 3
Vybavení PC skříně: Přední Audio panel
Vybavení PC skříně: Přední USB panel
Počet pozic 2.5" (SSD): 1