CHIEFTEC skříň Compact Series/mini ITX, IX-06B-120W, Black, 120W adaptér
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC skříň Compact Series/mini ITX, IX-06B-120W, Black, 120W adaptér
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):120; Barva skříně:Černá; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
Kód produktu1022685
Part numberIX-06B-120W
Hlídací pes
IX-06B-120W
  • Minimum space requirements with only 5.25 liters
  • Supports ITX and m-ATX mainboards
  • VESA wall-mountable with optional kit
  • Available with 85W and 120W external PSU
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Model IX-06B-120W
Color Black
Material 0.8 mm SGCC
Motherboard support Mini ITX, mATX
Dimension (DxWxH) 265 x 66 x 300 mm (Stand+10mm)
Weight (without/with package) 1.7 kg / 2.1 kg
Drive bay external -
Drive bay internal 2x 2.5"
Front I/O 2x USB3.2 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In
Expansion slots -
Cooling -
CPU cooler height (max.) 35mm
VGA card length (max.) -
Warranty 24 months
Provedení skříně: Mini Tower / micro ATX
Vybavení PC skříně: Přední USB panel
Počet pozic 2.5" (SSD): 2