CHIEFTEC skříň Compact Series/mini ITX, IX-03B, Black, Alu, 85W zdroj CDP-085ITX
Přidat do oblíbenýchCHIEFTEC skříň Compact Series/mini ITX, IX-03B, Black, Alu, 85W zdroj CDP-085ITX
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini ITX; Výkon zdroje (W):85; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
Kód produktu1022429
Part numberIX-03B-85W
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Chieftec
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
http://www.chieftec.eu/en/chassis/itx-tower/ix-03b.html
M/B Support:
mini ITX
Dimension (DxWxH):
220mm x 197mm x 63mm
Weight:
1.5Kg w/o PSU (net)
Drive Bays external:
Optional (1x 5.25" slim line in MK-35DV included)
Drive Bays internal:
2x 2.5" or 1x 3.5" and 1x 2.5" with optional HDD Kit MK-35DV
Front I/O:
N/A
Scope of Delivery:
Set of screws, magnetic floor stand
Material:
0,6mm
Cooling (optional):
2x 50mm
Provedení skříně: Mini ITX
Barva skříně: Černá
Počet pozic 5.25": 1
Počet pozic 3.5" (HDD): 1
Vybavení PC skříně: Přední Audio panel
Vybavení PC skříně: Přední USB panel
Počet pozic 2.5" (SSD): 1