BROTHER multifunkce mono laserová MFC-L6710DW - A4 50ppm DUALSKEN 1200x1200 512MB 520listů LAN WIFI USB DUPLEX ADF70
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchBROTHER multifunkce mono laserová MFC-L6710DW - A4 50ppm DUALSKEN 1200x1200 512MB 520listů LAN WIFI USB DUPLEX ADF70
Kód produktu3860769
Part numberMFCL6710DWRE1
EAN produktu4977766815178
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Brother
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
https://www.brother.cz/printers/laser-printers/mfc-l6710dw
Podrobná specifikace
Prohlédněte si celou specifikaci
Displej barevné dotykové LCD
Velikost displeje 12,7 cm
Maximální formát papíru A4
Paměť 512 MB vnitřní pamět
Technologie laserová
Možnosti připojení
Připojení kabelem přes Ethernet, bezdrátově přes Wi-Fi, USB
Lokální rozhraní Vysokorychlostní USB 2.0, USB 2.0 Host(přední)
Rozhraní drátové sítě Gigabitový Ethernet
Rozhraní bezdrátové sítě Wi-Fi Podpora 2,4 GHz a 5 GHz
Kopírování
Oboustranné kopírování ano
Rychlost kopírování A4 (mono) 50 kop./min.
Rozlišení (mono) až 1200 x 600 dpi
Rozměry a hmotnost
Rozměry balení 567 x 580 x 628mm - 23,20 kg
Rozměry zařízení 495 x 473 x 518mm - 17,30 kg
Faxování
Oboustranné faxování ano
Faxový modem 33.6 kb/s
Prostředí
Příkon Kopírování: 710 W, Kopírování v tichém režimu: 430 W, Tisk: 710 W, Tisk v tichém režimu: 430 W, Připravenost: 31 W, Spánek: 6,0 W, Hluboký spánek: 0,8 W, Vypnuto: 0,05 W (*13) (*23)
Životní prostředí
Ekologický štítek Blue Angel ano
Ekologický štítek Nordic Swan ano
Obvyklá spotřeba elektřiny 0,66 kWh/týden
V balení
Obsah Zařízení, Toner, Fotoválec, Napájecí kabel, Stručný návod k obsluze, Záruční list
Typy médií
Typy a velikosti Standardní zásobník: A4, Letter, B5(JIS), A5, A5(dlouhý okraj), A6, Executive, Legal, Mexico Legal, India Legal, A4 (270 mm), Folio,16, KDeskový podavač: Šířka 69,8 až 215,9 mm, Délka 127 až 355,6 mm Obálky: COM-10, DL, C5, Monarch, ADF: Šířka: 105 až 215,9 mm, Délka: 147,3 až 355,6 mm, Skleněná deska skeneru: Až do A4 /Legal
Síť
Wi-Fi Direct™ ano
Drátová síť Gigabitový Ethernet (10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T)
Bezdrátové aplikace ano
Bezdrátová síť Wi-Fi 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n(režim Infrastructure)IEEE 802.11 g/n(Wi-Fi Direct)5 GHz: IEEE 802.11 a/nrežim Infrastructure)IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)