BROTHER multifunkce mono laserová MFC-L2802DW - A4, 32ppm, 1200x1200dpi, USB, LAN, Wi-Fi, 128 MB paměť
Přidat do oblíbenýchBROTHER multifunkce mono laserová MFC-L2802DW - A4, 32ppm, 1200x1200dpi, USB, LAN, Wi-Fi, 128 MB paměť
Kód produktu3860804
Part numberMFCL2802DWYJ1
EAN produktu4977766831819
Hlídací pes
Mono laserová tiskárna Brother MFC-L2802DW vše v jednom A4 s flexibilními možnostmi připojení
Bezpečné již od návrhu
Pracujte chytřeji
Dokonalý partner
Snadná obsluha
Usnadněte si den a tisknete bez námahy díky jednoduchému nastavení a rychlému připojení ethernet, 5GHz WiFi nebo USB. Ovládání tohoto efektivního MFC-L2802DW je hračka pomocí snadno ovladatelného ovládacího panelu.
Specifikace
FunkceTisk, Zdvojení, Skenovat, Faxování
DisplejLCD
Velikost displeje2řádkový LCD s tlačítky
Maximální formát papíruA4
Paměť128 MB vnitřní paměti
TechnologieLaserová
Možnosti připojení
Připojeníkabelem přes Ethernet, bezdrátově přes Wi-Fi, USB
Lokální rozhraníVysokorychlostní USB 2.0
Rozhraní drátové sítěRychlý Ethernet
Rozhraní bezdrátové sítě Wi-Fi2.4GHz and 5GHz podpora
Kopírování
Oboustranné kopírováníNe
Rychlost kopírování A4 (mono)32 kop./min.
Rozlišení (mono)až 600 x 600 dpi
Rozměry a hmotnost
Rozměry balení580 (Š) x 517 (H) x 434 (V) mm – 14,10 kg
Rozměry zařízení410 (Š) x 399 (H) x 319 (V) mm – 11,6 kg
Prostředí
PříkonKopírování: 480 W, Kopírování v tichém režimu: 280 W, Tisk: 470 W, Tisk v tichém režimu: 270 W, Připravenost: 43 W, Spánek: 4,1 W, Hluboký spánek: 0,6 W, Vypnuto: 0,08 W
Akustický tlakPC tisk přibližně 49,0 db(A), Připravenost : 30,0 db(A), Tichý režim: 44,0 db(A)
Životní prostředí
Obvyklá spotřeba elektřiny0,37 kWh/týden
Typy médií
Typy a velikostiStandardní zásobník - A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (po délce), B6 (JIS), A6, Executive, A4 krátké, 16K (195 x 270 mm), Ruční podavač - Šířka 76,2 až 215,9 mm, Délka 127 až 355,6 mm Obálka; COM-10, DL, C5, Monarch, Sklo skeneru - Až do A4 / Letter, Automatický oboustranný tiskA4
Síť
Wi-Fi Direct™Ano
Drátová síťFast Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
Bezdrátové aplikaceAno
Bezdrátová síť Wi-Fi2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)